صرف فعل توانستن با همکاری جهاد دانشگاهی گیلان


مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: برآنیم، با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل‌های جهاد دانشگاهی فعل تواستن ارتقای خدمات آب به روستاییان گیلان را در استان صرف کنیم.

محبعلی رنج‌ور در حاشیه مراسم انعقاد تفاهم نامه فی ما بین جهاد دانشگاهی گیلان و شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان که امروز در جهاد دانشگاهی گیلان برگزار شد،در گفت و گو با ایسنا-منطقه گیلان، گفت: گیلان به دلیل شرایط اکولوژیکی خاصی که دارد، از نظر زیست محیطی به حفاظت‌های ویژه ای نیاز دارد.

وی افزود: طرح‌های تحقیقاتی و خدمات تخصصی مشترک، جهت حل معضلات استان در زمینه تامین آب و تصفیه‌خانه فاضلاب روستایی با مشارکت جهاد دانشگاهی گیلان اجرا خواهد شد.

رنج ور با بیان اینکه ارتقای کیفیت آب در روستاهای گیلان یکی از اهداف مهم شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان است، ادامه داد: با استفاده از ظرفیت ها و پتانسیل‌های جهاد دانشگاهی فعل تواستن تحقق این امر را می‌توانیم در استان صرف کنیم.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گیلان خاطرنشان کرد: اوضاع زیست محیطی گیلان به گونه‌ای است که برای جلوگیری از هر گونه تخریب زیست محیطی جای درنگ نیست.گیلان دارای منابع آبی متعددی است و این تعدد، کار را سخت کرده است.

وی تصریح کرد: توسعه گیلان نیاز به استفاده از ظرفیت های استان دارد و نگاه به حل مشکلات باید کلان باشد.

رنج‌ور با اهمیت تمرکز بر فناوری‌های نوین، گفت: گسترش ارتباطات فعال و موثر جهاد دانشگاهی گیلان در زمینه توسعه فناوری‌های نوین و پیشرفته و طراحی پکیج‌های تصفیه آب روستایی یکی از اهداف مهم این تفاهم است و جهاد دانشگاهی در تحقق این امر می‌تواند بسیار مفید عمل کند.

وی افزود: مقوله آب مبحثی حیاتی در جهان امروز است و باید با استفاده از ظرفیت‌های مراکز علمی و تحقیقاتی برای تطبیق با شرایط روز جامعه بهره ببریم و جهاد دانشگاهی گیلان از ظرفیت‌های توانمند گیلان است.

مدیرعامل آب و فاضلاب روستایی گیلان گفت: شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان همکاری دیرینه با جهاد دانشگاهی گیلان دارد و همواره اتفاقات خوبی از این همکاری‌ها رقم خورده است. امروز آمده‌ایم تا این ارتباطات را پر رنگ‌تر کنیم.

منبع خبر

بازدید: 91
نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :
نظر شما :  
بازدید امروز : 2
بازدید دیروز : 8
بازدید کــــل : 12040